عایا میدونستید فرق بین نارنگی و پرتقال چیه ؟
نارنگی شلوار کردی میپوشه ولی پرتقال ساپورت !
نه جون من اطلاعات رو کیف کردی ؟ گنجینه اطلاعات نایابم !
.
.
بچه ۷ساله آیفون فایو اس دستشه ؛ خدا شاهده من همسن این بودم تنها خواستم از خانوادم این بود که وقتی خیار پوست میکنن منو صدا کنن پوست خیارارو بخورم !
.
.
اگه یه روز بهت گفتن بین زن گرفتن و سرطان گرفتن یکی رو انتخاب کن ، اصلا از اِسمش نترس ؛ با شیمی درمانی درست میشه !
.
.
دمای هوا ۱۰درجه ، رطوبت ۱۸درصد و سرعت وزش باد سه متر بر ثانیه ؛ چند نفره بودن هوا را با رسم شکل محاسبه کنید. (۱/۴۲ نمره)
.
.
آدمارو یا باید تو سفر شناخت یا وقتی که ته دیگ ماکارانی میاد سر سفره !
.
.
پسر داییم ۸سالشه چند وقت پیش دلیل و نحوه درست استفاده از اپلیکیشن های تبلت رو واسمون توضیح میداد ؛ اونوقت من ۸سالم بود خروسارو با سنگ میزدم که مرغارو اذیت نکن !
.
.
یکی از بدترین اتفاقات دوران بچگی این بود که میخوابیدی وسط حال و وقتی که چشماتو باز میکردی میدیدی یه عالمه مهمون دورت نشستن ، لامصب مگه میشد آدم از خواب بلند شه !
من که همیشه خودمو تا ۳ساعت میزدم به خواب !
.
.
عصری مخاطب خاصم تماس گرفت گفت برای وَلِن کادو نمیخواد و فقط همین که کنارشم کافیه ؛ منم به خاطر این فرشته مهربون داشتم خدارو شکر میکردم که یادم اومد اصلا من مخاطب خاص ندارم !!!
.
.
قدیما خانوما مینشستن سبزی پاک میکردن و غیبت میکردن …
خوشبختانه الان این عادتشونو ترک کردن ، البته فقط قسمت سبزی پاک کردنشونو !

نایس بلاگ ؛ ,، ,رو ,اس ,فقط ,گرفتن ,وقتی که ,این بود ,بود که ,سبزی پاک ,میدیدی یهمنبع

فقر چیست؟

مطلب جالب درباره سال 2011میلادی و1390شمسی

اس ام اس جالب وخنده دار

زیبا ترین شعر عاشقانه

کلیپ های جدید، زیبا و دیدنی

دانلود تالکینگ اسکلت برای اندروید

دانلود آهنگ جدید دونه دونه محسن ابراهیم زاده

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

گروه کامپیوتر موسسه آموزش عالی کوشیار سلام دلار بیوگرافی فرامرز قریبیان یادگیری زبان انگلیسی با ونوس آهو کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. تولید درب اتوماتیک شیشه ای اخبار روز بهترین خدمات نصب آیفون تصویری در تهران آنلاین گروه مشاوران اقتصادی ایران